Profilex - Przenośniki przemysłoweO firmie:


Telefon: +48 43 823 93 06

Strona: https://profilex.com

Nazwa: Profilex

Adres: Orchów 28a

Miejscowość: Łask

Kod pocztowy: 98-100
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się innowacyjne systemy transportowe przeznaczone dla zakładów produkcyjnych i gospodarstw rolnych różnej wielkości. Urządzenia są projektowane przez doświadczonych fachowców i produkowane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich długą, bezawaryjną pracę.

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych grup klientów, firma wprowadziła do oferty przenośniki przemysłowe wertykalne, które pozwalają na stworzenie wielopoziomowej instalacji, co umożliwia pełne zagospodarowanie przestrzeni. Za pomocą urządzenia można transportować pojedyncze produktu, opakowania zbiorcze czy towary o większych gabarytach. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu specjalny tłok zsuwa ładunek na taśmociąg. Asortyment obejmuje także przenośniki grippowe, siatkowe, rolkowe, stoły kulowe, liniujące i buforowe, układy spychania oraz części do maszyn.

Warto skorzystać z usług renomowanej firmy PROFILEX. Przedsiębiorstwo zawsze terminowo realizuje zlecenia i oferuje profesjonalne doradztwo.

Data dodania: 17-08-2023

DODAJ OPINIE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Xfelgi.pl

Poniatów

Sanvital Jolanta Jędrzejczak

Wola Grzymkowa

Health Team

Łódź