Szafka łazienkowa na wymiar warszawaO firmie:


Telefon: 0048604162357

Strona: https://www.apmebel.com.pl/

Nazwa: PRUSAK ATRUR „AIR POWER’

Adres: Karasia 8

Miejscowość: Mroków

Kod pocztowy: 05-552
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każdy, kto marzy o pięknie urządzonym mieszkaniu, z pewnością będzie zainteresowany ofertą firmy APmebel. Asortyment jest różnorodny, znajdują się w nim szafy wnękowe standardowe i przesuwne, garderoby, zabudowy kuchenne, regały, komody, szafka pod telewizor czy klasyczna szafka łazienkowa na wymiar. Podmiot działa w Warszawie, ale realizuje zamówienia także dla klientów z okolicznych miejscowości.

Meble są produkowane przy pomocy nowoczesnych maszyn oraz wysokiej klasy materiałów, więc będą się prezentować dobrze nawet po wielu latach użytkowania. Ze względu na rozbudowane zaplecze urządzeń, firma może wykonać nawet niestandardowe, duże zamówienia w krótkim czasie. Na stronie internetowej znajduje się konfigurator, który umożliwia obliczenie kosztu całego projektu. Dodatkowo wysoko wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą, pomogą w podjęciu decyzji.

Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa to gwarancja zakupu produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen i terminowej realizacji zamówienia.

Data dodania: 03-08-2023

DODAJ OPINIE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

FIRMY W OKOLICY:Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

Kontrole Okresowe

Radom

Carpe Diem

Warszawa